ЖИТТЯ У СТИЛІ ЕКО

Byadmin

ЖИТТЯ У СТИЛІ ЕКО

У грудневому номері найавторитетнішого видання з екології для реального сектору економіки “Екологія підприємства” “Розглядаємо проекти відновлюваної енергетики: у полі зору – Харківщина”. Розповідаю щодо нових проектів Харківського енергетичного кластеру, зокрема, зеленого біогазового полігону.
В Харківському районі (на території Роганської об’єднаної територіальної громади) створююється 2 біогазових комплекси, які є пілотними проектами у галузі переробки та утилізації відходів та вироблення зеленої електричної та теплової енергії. Крім того, ведеться переобладнання газової котельні тютюнової фабрики на котили, які використовують біомасу. Обидва проекти є основою для створення біля Харкова діючого демонстраційного полігону відновлювальних джерел енергії, що ініційовано Харківським енергетичним кластером, з метою популяризації використання відновлювальних джерел енергії бізнесом та місцевими громадами.
Дані проекти – лише початок у створенні демонстраційної зони зеленої енергетики. Ведеться робота щодо проектування сонячної електростанції на 6,2 МВт та пошук джерел фінансування, а також, – вітропарку (проведено дослідження вітропотенціалу на даній території).

About the author

admin administrator