ХАРКІВ СТАЄ ЦЕНТРОМ ЕНЕРГЕТИЧНИХ КОМЕТЕНЦІЙ

Byadmin

ХАРКІВ СТАЄ ЦЕНТРОМ ЕНЕРГЕТИЧНИХ КОМЕТЕНЦІЙ

Рівно рік тому, ми із колегами працювали на найбільшій виставці та форумі із зеленої енергетики у Польщі – Energetix. Тоді, з’явились ідея та бажання через рік провести у Харкові не менш масштабний івент.

Так започаткувалися ФОРУМУ та ВИСТАВКИ “Build & Energy. Kharkiv Expo 2017”, яка проходила у Харкові.
Не скалися очікування 500+ учасників дводенного форуму, більше 5000 відвідувачів виставки та 80+ спікерів.
У форумі за 2 дні прийняло участь 650+ учасників, за 2 дні виставку відвідало 6000+ осіб, 114 компаній прийняло участь у заходах форуму та виставки, 59 компаній виставили стенди, 18, а не 14 регіонів прийняли участь у форумі та виставці.

Найбільший у Східній Україні енергетичний форум «Build & Energy. Kharkiv Expo 2017» проходив у Харківському палаці спорту.

Організаторами форуму та виставки є центр підтримки підприємництва у м. Харкові, Харківська ТПП, Інститут сталого розвитку, Харківський енергетичний кластер, компанія «Золотий переріз». Захід проходе за підтримки програми EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Держенергоефективності та Укргазбанку.

Метою заходу є презентація представникам малого та середнього бізнесу, органів влади успішних прикладів в реалізації проектів у галузі енергоефективності, залучення національного та міжнародного фінансування, пошук зарубіжних партнерів для реалізації спільних проектів.

На форумі та спеціалізованій виставці, яка також проходить у Палаці спорту з 27 до 30 вересня, очікується близько 5 тис. відвідувачів, понад 115 підприємств-учасників з 14 міст України – Харкова, Києва, Одеси, Полтави, Кривого Рогу, Кременчука та ін.

About the author

admin administrator