Задачі діяльності

1. Поширення інформації та популяризація знань щодо розвитку громадянського суспільства.
2. Сприяння демократичним перетворенням у суспільстві шляхом залучення громадян до розробки та прийняття рішень у галузі громадянського суспільства, земельної реформи, розвитку інфраструктури громад, збереження довкілля та охорони природи, енергозбереження та ефективного використання відновлювальних енергетичних ресурсів.
3. Внесення пропозицій до органів державної влади і місцевого самоврядування з питань сталого розвитку та відкритого громадянського суспільства.
4. Сприяння забезпеченню екологічних, економічних та соціальних прав місцевих громад, шляхом проведення публічних заходів, а також представлення інтересів громадян та їх об’єднань у правоохоронних органах та суді.
5. Активізація та підтримка молодіжних ініціатив, які спрямовані на виховання молоді, як громадських лідерів та патріотів батьківщини, що володіють сучасними знаннями та методиками розвитку громадянського суспільства
6. Сприяння розвитку громадянського суспільства, а також реалізації земельної реформи, розвитку інфраструктури громад, збереженню довкілля та охороні природи, енергозбереженню та ефективному використанню відновлювальних енергетичних ресурсів.